Strona główna » Szkolenia » GT Training

GT Training

System treningowy GT to grupowy trening motoryczny wywodzący się ze sportu zawodowego. Szkolenia GT przygotowują do rozpoczęcia pracy jako instruktor zajęć grupowych GT, jak również pozwalają trenerom i instruktorom innych form zajęć grupowych zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu treningów motorycznych.

System treningowy GT jest odpowiedzią na potrzeby osób aktywnych fizycznie, trenujących zawodowo, jak również na niwie amatorskiej. Granica pomiędzy sportem zawodowym a amatorskim na przestrzeni ostatnich lat znacząco się do siebie przybliżyła, dlatego GT Training, jako system projektowany przez wykwalifikowanych trenerów przygotowania motorycznego, ma na celu zintegrowanie tych dwóch dotychczas rozerwanych ze sobą światów. Składa się z 7 różnych niezależnych od siebie rodzajów treningów, które zapewniają skuteczną realizację celów treningowych. GT jest systemem wszechstronnym i kompleksowym, który wzmacnia i stabilizuje, rozwija szybkość, skoczność, mobilność, daje siłę i moc. Modeluje ciało, które dzięki treningowi GT staje się szczupłe i wysportowane oraz w bezpieczny sposób rozwija pełne możliwości organizmu.

GT to trening wymagający, a jednocześnie bezpieczny i przeznaczony dla wszystkich. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych gum power band GT by tiguar charakteryzujących się różną elastycznością (oporem) łatwo skalować trudność ćwiczeń i dostosować obciążenie do aktualnej sprawności i możliwości ćwiczących, zapewniając jednocześnie ich odpowiednią intensywność.

GT to #najlepszytreningwmiescie

Wpadnij na bloga GT Training!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Prowadzący
Tylko nowości
Tylko promocje

18.03-3.04.2022 GT Training Level 1 - Robert Augustyn | Kraków

To kompleksowe szkolenie przygotowujące do roli trenera i instruktora w oparciu o system treningu motorycznego GT. Podczas pięciu intensywnych dni szkoleniowych zdobędziesz teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie przeprowadzania treningu motorycznego.
1 299,00 zł
więcej...

Wszystkie prawa zastrzeżone - www.goodmoov.pl