Strona główna » Idea

Idea

good moov idea

Manifest GOOD MOOV #Learn. Do. Teach. Repeat.

Życie przejawia się w nieustannym wzroście, wymianie, ruchu. Dokładnie tak samo postrzegamy drogę instruktora, trenera oraz ich podopiecznych. Chcąc towarzyszyć Ci na każdym kroku, naszą misją jest pomóc Ci w wyborze kierunku ruchu, wspieranie Twojego wzrostu oraz aktywna wymiana doświadczeń w społeczności, którą budujemy. Proces nauki nigdy się nie kończy, jest nieustannym podążaniem po spirali ku górze. Za każdym razem, gdy wracamy do miejsca nauki, a potem praktyki i na końcu dzielenia się wiedzą, zataczamy koło. Powtarzając ten cykl, nieustannie wzrastamy – chcemy pokazać Ci, że to właściwa droga.

Co nas wyróżnia?

Dzielimy się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem, które wypracowaliśmy na międzynarodowym rynku fitness. Stoją za nami takie marki jak TRX, tiguar, BOSU, Kamagon, Reebok, z którymi współpracujemy na co dzień, ale przede wszystkim szkoleniowcy o nieprzeciętnych umiejętnościach i osobowościach. Jakość i aktualność każdego szkolenia jest naszym najwyższym priorytetem, zaś forma przekazu - nastawiona na widzenie potrzeb i predyspozycji naszych kursantów - to nasza korba.

Prowadzimy szkolenia wyłącznie w obszarach, w których czujemy się w pełni kompetentni oraz wiemy, że mogą Ci one pomóc w rozwoju własnym oraz Twojego zawodowego warsztatu. Jak w najlepszej restauracji: krótkie menu, wybitni szefowie kuchni. Zwracamy uwagę na każdy etap: wybór najlepszych składników, mistrzowskie przyrządzenie oraz profesjonalne podanie na stół.

Czy wybierając nas, robisz dobry ruch?

GOOD MOOV to synonim dobrego ruchu w wielu wymiarach. Chcemy, abyś miał pewność, że wybranie naszych szkoleń jest jednym z nich. Dla nas Twoja satysfakcja z naszych usług jest kluczowa, dlatego poprzeczkę stawiamy wysoko kursantom, ale przede wszystkim samym sobie. Jeżeli Twoim zdaniem szkolenie nie było zgodne z naszą obietnicą, zwrócimy Ci opłatę, której dokonałeś. Wystarczy, że uzasadnisz swoje stanowisko w ciągu 3 dni od daty zakończenia szkolenia.

Czy nasze produkty faktycznie zawsze są świeże?

Maksymalnie co dwa lata rewidujemy program każdego szkolenia, dlatego możesz mieć pewność, że wybierając naszą szkołę, otrzymujesz najbardziej aktualną i praktyczną wiedzę, jaka na tę chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku. Edukacja to ciągły proces, dlatego po każdym szkoleniu zostawimy Ci otwarte drzwi, abyś mógł do nas wrócić i zaktualizować swoją wiedzę. Jeśli po dwóch latach od ukończenia szkolenia będziesz chciał sprawdzić, co uległo aktualizacji lub odświeżyć bibliotekę zagadnień, z którymi spotykasz się w swojej pracy trenera – możesz ponownie wziąć w nim udział. Oczywiście całkowicie bezpłatnie.

Po szkoleniu

Jako absolwent GOOD MOOV stajesz się członkiem wspólnoty ludzi, dla których ważny jest ruch, wymiana i rozwój. Uzyskujesz także dostęp do przywilejów związanych z preferencyjnymi zakupami u naszych partnerów oraz zniżki w licznych eventach, które organizujemy lub wspieramy.

Zawsze możesz zwrócić się do nas także z potrzebą pracy indywidualnej. Skontaktuj się z nami - wspólnie sprawdzimy, jakie są możliwości Twojego dalszego rozwoju.

Jakie mogą być skutki uboczne?

Trzymając w ręku certyfikat ukończenia szkolenia w naszej szkole, z pewnością jesteś już zarażony nieuleczalną chorobą. Od tej chwili w Twojej krwi płynąć będą: Rządza wiedzy. Wrażliwość na drugiego człowieka. Lekkość komunikacji. Oraz pragnienie, by wykonać kolejny ruch naprzód.


Przejdź do strony głównej

Wszystkie prawa zastrzeżone - www.goodmoov.pl