Strona główna » Szkolenia » Instruktor Fitness Functional

Instruktor Fitness Functional

To cały dział szkoleń nauczających budowania i prowadzenia treningów funkcjonalnych w formie choreografii. Wzmacnianie, rozwijanie siły, gibkości, mocy i wytrzymałości oraz przywracanie prawidłowych wzorców ruchowych ćwiczącym to założenia naszych programów treningowych.

Cele te są skutecznie realizowane dzięki utrzymywaniu uczestników zajęć w wysokiej motywacji, która płynie miedzy innymi z niezwykle atrakcyjnej formy tych treningów. Opanowując sekwencje ćwiczeń tworzących układ choreograficzny i obserwując widoczne postępy z zajęć na zajęcia, osoby uprawiające treningi w formie choreografii funkcjonalnej są gotowe na nowe wyzwania i progresje ćwiczeń.

Instruktor z dyplomem INSTRUKTOR FITNESS FUNCTIONAL potrafi tworzyć takie lekcje, posługuje się prawidłową terminologią, zna metodykę nauczania i pracuje według światowych standardów.

Ukończenie wszystkich trzech szkoleń z działu FUNCTIONAL:
  • BALANCE
  • FLOOR
  • STEP

otwiera Ci drogę do zdobycia dyplomu INSTRUKTOR FITNESS FUNCTIONAL. Napisz do nas na adres i.laskowska@ekspertfitness.com i ustal dogodny dla siebie termin egzaminu.

WYBIERZ DOGODNY DLA SIEBIE TERMIN I MIASTO, 

WPISZ W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA JAKI ZESTAW 3 SZKOLEŃ WYBIERASZ


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak szkoleń...

Wszystkie prawa zastrzeżone - www.goodmoov.pl