Strona główna » Marta Gorąca

Marta Gorąca

Marta Gorąca

Szkoleniowiec, trener personalny, instruktor fitness z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, zajęć grupowych oraz klientów indywidualnych. Z wykształcenia technolog żywności i żywienia człowieka. Właścicielka Marta Gorąca Studio Treningu Personalnego w Łodzi oraz Fitness Manager w klubie atmosfera fitness & wellness.

Autorka programów szkoleniowych FUNCTIONAL STEP, FUNCTIONAL FLOOR i MOVEMENT SKILLS, które nieustannie rozwija i promuje. Szkoleniowiec większości form fitness poczynając od szkolenia podstawowego dla instruktorów fitness, przez szkolenia sprzętowe, po zaawansowane, nowoczesne formy fitness. W ostatnim czasie specjalizuje się w treningach z obciążeniem własnego ciała i pracy na wzorcach ruchowych. W pracy najbardziej ceni sobie budowanie relacji z kursantami i podopiecznymi oraz ciągły rozwój, profesjonalizm i zaangażowanie. Od niedawna międzynarodowy instruktor bodyART. Organizator wyjazdów ACTIVE SUMMER i ACTIVE WINTER, które odbywając się regularnie od 2013 r., pozwalają ich uczestnikom na aktywną formę wypoczynku i edukację z zakresu zdrowego stylu życia i nowości treningowych. Również od 2013 roku prezenter EU4YA by tiguar.


 

25.03.2022 Warsztaty Mental & Reha - Marta Gorąca / Łódź

Zapraszamy na 6-godzinne warsztaty
MENTAL & REHA  prowadzone przez Martę Gorącą!

280,00 zł
więcej...

18.02.2022 - 27.03.2022 Instruktor Fitness Basic - Marta Gorąca | Łódź (weekendowo)

Szkolenie składa się z ośmiu dni szkoleniowych. To kompleksowe przygotowanie do prowadzenia zajęć grupowych na poziomie podstawowym.
1 799,00 zł
więcej...

Wszystkie prawa zastrzeżone - www.goodmoov.pl