Strona główna » Marta Gorąca

Marta Gorąca

Marta Gorąca

Szkoleniowiec, trener personalny, instruktor fitness z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, zajęć grupowych oraz klientów indywidualnych. Z wykształcenia technolog żywności i żywienia człowieka. Właścicielka Marta Gorąca Studio Treningu Personalnego w Łodzi oraz Fitness Manager w klubie atmosfera fitness & wellness.

Autorka programów szkoleniowych FUNCTIONAL STEP, FUNCTIONAL FLOOR i MOVEMENT SKILLS, które nieustannie rozwija i promuje. Szkoleniowiec większości form fitness poczynając od szkolenia podstawowego dla instruktorów fitness, przez szkolenia sprzętowe, po zaawansowane, nowoczesne formy fitness. W ostatnim czasie specjalizuje się w treningach z obciążeniem własnego ciała i pracy na wzorcach ruchowych. W pracy najbardziej ceni sobie budowanie relacji z kursantami i podopiecznymi oraz ciągły rozwój, profesjonalizm i zaangażowanie. Od niedawna międzynarodowy instruktor bodyART. Organizator wyjazdów ACTIVE SUMMER i ACTIVE WINTER, które odbywając się regularnie od 2013 r., pozwalają ich uczestnikom na aktywną formę wypoczynku i edukację z zakresu zdrowego stylu życia i nowości treningowych. Również od 2013 roku prezenter EU4YA by tiguar.


 

17.05.2020 Kompetencje miękkie - Marta Gorąca / Łódź

6 godzinne szkolenie mówiące o tym, jak pracować z klientami klubów fitness. Komunikacja i budowanie relacji. Jak zaplanować rozwój zawodowy - Instruktor Fitness jako marka. 

289,00 zł
więcej...

25.04.2020 Advanced Shape - Marta Gorąca / Kraków

Szkolenie Advanced rozwija kompetencje zdobyte podczas szkolenia podstawowego oraz wprowadza instruktorów w nowe obszary pracy z ćwiczącymi, pozwalając na prowadzenie zaawansowanych form zajęć grupowych. 


 

459,00 zł
więcej...

28.06.2020 Kompetencje miękkie - Marta Gorąca / Kraków

6 godzinne szkolenie mówiące o tym, jak pracować z klientami klubów fitness. Komunikacja i budowanie relacji. Jak zaplanować rozwój zawodowy - Instruktor Fitness jako marka. 

289,00 zł
więcej...

Instruktor Fitness Advanced Marta Gorąca, Łódź / Kraków (całość: 4 moduły)

Nieustanne szlifowanie nabytych już umiejętności, poszerzanie wiedzy oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w celu profesjonalizacji swojej pracy to podstawa rozwoju każdego dobrego instruktora i trenera. 
1 299,00 zł
więcej...

Instruktor Fitness Functional - Marta Gorąca, Łódź / Kraków (całość: 3 moduły)

Rejestracja na 3 moduły z działu FUNCTIONAL (BALANCE, FLOOR, STEP).
859,00 zł
więcej...

17.04 - 28.06.2020 Instruktor Fitness Basic - Marta Gorąca / Kraków (weekendowo)

Szkolenie składa się z ośmiu dni szkoleniowych. To kompleksowe przygotowanie do prowadzenia zajęć grupowych na poziomie podstawowym.
1 799,00 zł
więcej...

20.03.2020. Warsztaty Functional - Marta Gorąca / Łódź

Zapraszamy na 6-godzinne warsztaty FUNCTIONAL  prowadzone przez Martę Gorącą!
230,00 zł
więcej...

15.05.2020. Warsztaty Movement Skills - Marta Gorąca / Łódź

Zapraszamy na 4-godzinne warsztaty MOVEMENT SKILLS prowadzone przez Martę Gorącą!
230,00 zł
więcej...

22.05.2020 Warsztaty Mental & Reha - Marta Gorąca / Łódź

Zapraszamy na 6-godzinne warsztaty
MENTAL & REHA  prowadzone przez Martę Gorącą!

230,00 zł
więcej...

Wszystkie prawa zastrzeżone - www.goodmoov.pl